Ligowe zmagania czas zacząć!

W pierwszym spotkaniu sezonu zmierzymy się z drużyną LZSu Różnowo. Nasz przeciwnik w pierwszej kolejce wygrał na własnym terenie z drużyną Błękitnych Stary Olsztyn 3:1, natomiast my odbywaliśmy pauzę z racji nieparzystej liczby zespołów w grupie. Drużyna z Różnowa zawsze była wymagającym przeciwnikiem o czym mogą świadczyć wyniki ostatnich meczów w jakich mieliśmy okazję się mierzyć, czyli w sezonie 2010/11 w ramach rozgrywek B klasy, oba spotkania zakończyły się zwycięstwami naszego zespołu (2:1 oraz 4:3) a pamiętać je może zaledwie 6 zawodników z obecnej kadry. Miejmy nadzieję, że i tym razem trzy punkty powędrują na konto naszej drużyny!

Kadra meczowa:

1. Granicki

2. Hołod

3. Sztymelski

4. P.Bazych

5. Malewicz

6. M.Szpyrka

7. Kuszmider

8.Cieślik

9. Kołakowski

10. Wójcik

11. Kujtkowski

12. Elsner

13. Biedka

14. A.Bazych

15. Kowalczyk

16. Szmigiel

17. Jaskuła

Z powodu kontuzji w kadrze nie znaleźli się Kołodziejczuk, Ambroziak i Więcek, a z przyczyn prywatnych niedostępny jest  Pleśniak.