Derby powiatu : Zryw Jedwabno - GKS Dźwierzuty

W ramach 3 kolejki rozgrywek A klasy jedziemy na derbowe spotkanie do Jedwabna . W ostatnim spotkaniu obu ekip które mieliśmy okazję rozgrywać w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski górą była nasza drużyna gdzie po dogrywce wygraliśmy 3:1 (1:1 w regulaminowym czasie gry).  Drużyna Zrywu po dwóch kolejkach zajmuje 9 pozycje z zerowym dorobkiem punktowym oraz bramkowym. Zryw w pierwszej kolejce  uległ SKSowi Szczytno 2:0, natomiast w drugiej Błękitnym Stary Olsztyn 1:0. My natomiast w rozegranym do tej pory jednym spotkaniu wygraliśmy z drużyną z Różnowa 2:0.  Dotychczasowe wyniki obu drużyn stawiają nas w roli faworyta, lecz jak wiadomo spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami.

Wszystkich sympatyków naszej drużyny jak i piłki nożnej w naszym powiecie zapraszamy na to spotkanie, które odbędzie się na stadionie w Jedwabnie w sobotę (06.09) o godz. 16:00.