25.08.2019

RELACJA MINUTA PO MINUCIE Z WCZORAJSZEGO MECZU Z POJEZIERZEM PROSTKI

Początek spotkania. Zaczynamy w składzie:

Cwalina - Poświata, Pieklik, Antosiewicz, Poreda - Chmielewski, Obrycki(C) Chudzik - Sokołowski, Ptak, Mąka

1min - Dośrodkowanie w pole karne łapie Cwalina

2min - Strzał gospodarzy z okolicy 20 metra, na nasze szczęście piłka trafia w poprzeczkę

6min - Pierwsza próba naszego zespołu, Poreda oddaje strzał ale nad poprzeczką

8min - Faulowany Mąka, podchodzi do rzutu wolnego, oddaje strzał, ale w bramkarza

10min - Kolejna próba gospodarzy i strzał nad bramką

13 minuta - w Sytuacji sam na sam nasz bramkarza fauluje rywala i sędzia dyktuje rzut karny, Mariusz z żółtym kartonikiem.... Przegrywamy 1:0

15min - Rajd Ptaka na bramkę jednak w ostatnim momencie Rafała uprzedził obrońca

21min - Zablokowany strzał Antosiewicza

25min - Zmiana w naszym zespole, za Poreda wchodzi Stodulski Wojtek

26min - Atak prostek, strzał, ale obok bramki

27min - Strzał Sokoła ale wprost w bramkarza

28min - Rafał Ptak mija 3 obrońców , oddaje strzał, ale wprost w bramkarza

29min - Niestety tracimy drugą bramkę 2:0 , strzał z 5 metra

30min - przerwa na uzupełnienie płynów

33min - Prostopadłe zagranie Chudzika do Mąki, wychodzi bramkarz, jednak po przyjęciu przez Marcina piłka wychodzi za linię bramkową

35min - Gospodarze w sytuacji sam na sam z Mariuszem podwyższają wynik na 3:0

41min - Dośrodkowanie Ptaka w pole karne, wybijają obrońcy

44min - Źle podanie Antosiewicza, napastnik mija naszego bramkarza i strzela do pustej bramki 4:0

46min - Za Obryckiego wchodzi Barański

50min - Strzał Mąki po odbiciu futbolówka trafia do Ptaka jednak ten na spalonym

51min - Mariusz Cwalina góra w sytuacji sam na sam

52min - Mąka w sytuacji sam na sam próbuje przelobować bramkarza

54min - Sokołowski prostopadle do Chudzika jednak obrońca szybszy

55min - Chudzik oddaje strzał z 16-stego metra jednak nad poprzeczką

63min - Po zagraniu ręką Poświata do Mąki ten oddaje strzał i mamy bramkę 4:1 !

65min - Chmielewski do Sokołowskiego ten z Woleja strzela bramkę na 4:2

66min - Sokołowski w sytuacji sam na sam wybija obrońca

70min - Strzał Sokoła wybija głową obrońca

71min - Bramkę strzela Mąka jednak sędzia odgwizduje spalonego, nadal 4:2

74min - Kukawka za

Antosiewicza

75min - Strzał gospodarzy z rzutu wolnego, wybija nasza obrona

76min - Kolejna próba rywali i nad poprzeczką

77min - Ptak oddaje strzał i obrońca wybija z linii bramowej

79min - Faulowany Mąka z do piłki podchodzi Poświata , zagrywa w pole karne, zamieszanie, ostatecznie łapie bramkarz

83min - dośrodkowanie Chudzika z rzutu rożnego i głową strzela Ptak

90+1min - Długa piłka i napastnik sam na sam z naszym bramkarzem podwyższa wynik na 5:3 niszcząc nasze nadzieje na korzystny wynik

90+2min - Długie zagranie do Mąki jednak przegrywa pojedynek z Bramkarzem

90+3min - Sokołowski z Woleja jednak wprost w obróbce

90+4min - Mąka obok słupka

90+5min - Koniec meczu przegrywamy 5:3

Pomeczowe wypowiedzi dwóch naszych zawodników:

BARTEK KULIKOWSKI:

Wczorajszy mecz można nazwać wielkim potknięciem, robiliśmy proste błędy, a rywale zamieniali je na bramki. Pierwsza połowa meczu należała do drużyny gospodarzy, na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4:0. W szatni każdy zawodnik dodał coś od siebie, na drugą połowę spotkania wyszliśmy bardzo zmotywowani, z wielką chęcią walki, robiliśmy wszystko co w naszej mocy aby odrobić stracone bramki. Wywołaliśmy na rywalach bardzo dużą presję dzięki czemu udało się zdobyć 3 bramki. Przy wyniku 4:3 atakowaliśmy bardzo mocno aby zdobyć kolejne gole lecz pilka nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. W ostatnich minutach rywale wykorzystali swoją kontrę strzelając bramkę na 5:3.

Chciałbym podziękować wszystkim kolegom za walkę i pozostawione serce na boisku! Teraz będziemy nadal ciężko trenować, wyciągamy wnioski z meczu, analizujemy wszystkie błędy i na następny mecz wyjdziemy głodni zwycięstwa! A porażkę potraktujmy jak " kubeł zimnej wody" który ma nas przebudzic!! Atmosfera w drużynie jest bardzo pozytywna co na pewno będzie miało duży wpływ na wszystkie mecze. Każdy z drużyny ma do siebie wielki szacunek, jesteśmy jak Bracia! Jeden za wszystkich! Wszyscy za jednego!

KS Mazur Pisz to coś więcej niż klub, wszyscy jesteśmy jedną wielką rodzina! Ave Mazur! ❤️

Zapraszamy wszystkich kibiców na mecz KS Mazur Pisz vs Gks Dźwierzuty!

Godzina 14:00! Stadion Miejski w Piszu.

KRYSTIAN CHUDZIK:

Na mecz do Prostek owszem dojechaliśmy, lecz to co najlepsze i drzemie w tym zespole zostało w busie. Bo tak właśnie można ocenić pierwszą połowę spotkania. Po prostu BLAMAŻ. Nie istnieliśmy, zawiódł cały zespół. 4:0 dla gospodarzy. Wynik mówi dużo, lecz bramki jakie traciliśmy to nie dominacja rywala tylko nasze błędy, błędy za które płaci się wysoką cenę. W trakcie przerwy doszło do zmiany ustawienia, powiedzieliśmy sobie, że jest jeszcze dużo czasu, żeby coś zmienić w tym meczu. Skoro rywal strzelił 4 bramki to i my możemy. Druga połowa to kompletnie odmieniony zespół, walka, wiara i chęć zmienienia rezultatu. TAK WŁAŚNIE POWINNIŚMY ROZPOCZYNAĆ KAŻDY MECZ z 4:0 zrobiło się 4:3. W ostatnich minutach zaryzykowaliśmy, chcąc zdobyć co najmniej ten jeden punkt. Niestety nadzialiśmy się na kontrę i gospodarze strzelają na 5:3. Było blisko, lecz ciężko jest wygrać mecz, gdy przesypiamy cała pierwszą połowę. Chwała chłopakom za podjętąp walkę!!! WALCZYĆ, TRENOWAĆ!!!