Autor:

MAZUR PISZ

Utworzono:

14.09.2019

1min - Początek spotkania

3min - Prostopadle podanie Mąki do Barańskiego, ale piłka wychodzi w aut

5min - Strzał gości obok bramki

10min - Barański dośrodkowuje ale za bramkę

15min - Strzal Ptaka ale łapie bramkarz

18min - Mąką prostopadle dogranie do Ptaka ten próbuje oddać strzał ale piłkę łapie bramkarz

19min - Poreda dośrodkowuje ale obrońca wybija głową w aut

24min - Rzut wolny z okolicy 30 km podchodzi Barański dośrodkował w pole karne, głową uderza Poświata ale nad bramką

27min - Chmielewski do Mąki ale zbyt mocno

31min - Pieklik mocna długa piłka do Ptaka ten próbuje dośrodkować lecz piłka leci za bramką

32min - Strzał Barańskiego ale góra bramkarz

34min - Obrycki dośrodkowuje strzał głową Barańskiego nad bramką

36min - Strzał gości z rzutu wolnego i po odbiciu od muru wychodzi na rzut rożny

37min - strzał gości z okolicy 20 metra, nad bramką

38min - zawodnik gości ukarany żółtą kartką za wybicie piłki

39min - Strzał Ptaka ale w obrońcę

40min - Pierwsza groźna akcja gości lecz łapie debiutant w naszej bramce Grzegorz Ptak

42min - Antosiewicz za Stodulskiego - Wojtek schodzi z kontuzją (rozcięty łuk brwiowy)

45min - Koniec pierwszej połowy

46min - Sokołowski za Barańskiego

48min - Poświata długie podanie do Mąki, jednak zbyt mocno

49min - Antosiewicz do Ptaka jednak góra bramkarz

53min - Góra bramkarz gości po raz kolejny w sytuacji sam na sam z Ptakiem

55min - Strzał gości - nad bramką

56min - Chudzik głowa jednak łapie bramkarz

58min - Strzal gości obok słupka

60min - Patryk Zach za Chudzika

61min - Ptak minimalnie obok słupka

70min - Damian Zach za Obryckiego

72min - Czerwona kartka dla zawodnika gości

73min - Poświata dośrodkowuje ale łapie bramkarz

74min - Mocny strzał Antosiewicza ale broni bramkarz

75min - Bardzo silny strzał Sokołowskiego zza pola karnego niestety wprost w bramkarza

79min - Mąka do Ptaka i ten daje upragnione prowadzenie naszej drużynie !!!!

84min - Zachu strzela bramkarz wypluwa piłkę dobitka Ptaka i tym razem góra bramkarz

90min - Kukawka za Poświatę

KONIEC SPOTKANIA WYGRYWAMY 1:0 !!!

POMECZOWE WYPOWIEDZI:

Dzisiejszy mecz niósł za sobą jeden cel - 3 punkty! Ten został osiągnięty.

SEBASTIAN POŚWIATA:

Mecz w Piszu mial dla nas jeden cel 3pkty! Cel osiagniety. Uważam, że przez przebieg całego meczu, byliśmy drużyną lepsza, lepiej zorganizowaną. Rywale jedynie co robili, to wybijali piłkę w aut lub grali tzw. Lage. W pierwszej połowie mieliśmy swoje szansę, jednak dobra gra w obronie gości utrudniała zdobycie bramki. Do przerwy wynik 0:0. Po przerwie zmiana wchodzi Sokół, który rozruszał nam zespół i zrobil dużo zamieszania w szeregach obronnych gości, jednak jemu nie udało się zdobyć bramki. Bramkarz rywali spisywal się dzisiejszego dnia znakomicie. Jedna akcja przyniosła zamierzony cel przed meczem i Mąka zagrywa w pole karne do Patryka Zacha, a ten bez zastanowienia ładuje piłkę do siatki po dlugim slupku i mamy 1:0!! Wynik do konca nie zmienił się, a my kontrolowaliśmy mecz do ostatniego gwizdka. Uważam, że podrażnieni bolesna porażką w Prostkach, chcieliśmy zmazać plamę i wygrać. Cala drużyna spisywała sie bardzo dobrze, ale wiem że w tej drużynie drzemie większy potencjał! Stan murawy naszego stadionu w Piszu błaga o pomoc i to na pewno nam nie pomaga w rywalizacji. Za tydzien Derby i teraz tylko to się liczy! Brawo drużyna, brawo MAZUR!

GRZEGORZ PTAK:

Myślę, że drużyna dobrze zaprezentowała się przed własną publicznością w pierwszym meczu na własnym stadionie w tym sezonie Mam za sobą udany debiut w klubiez najważniejsze to zero z tyłu ale to zasługa całej drużyny, a dzisiaj chłopaki nie pozwolili na to by było trzeba dużo mojej pracy. W dzisiejszym meczu było widać, że zaczynają wychodzić efektu naszych prac wykonywanych i ćwiczonych na treningach. Brawo za walkę i zaangażowanie.