Zapowiedź 15 kolejki.

Burza Słupy (3.) – SKS Szczytno (1.) – piątek – godz. 15.00

Tej zapowiedzi nie będzie. W związku z atakami pewnej osoby ze Słup, to poza meczem z GKS nie mam zamiaru się udzielać. Pomimo, iż jestem obecnie w zespole rywala kibicuję zawodnikom Burzy (z wyjątkiem jednego meczu w tej rundzie). I niech tak pozostanie. Moje sprawy z tym Klubem są moje i tyle. Czasem jest przykro… co tu mówić. W sparingu przed ligą Burza wygrała w Szczytnie 2:0.

Jesienią: 0:0

W poprzednim sezonie: nie grali

GKS Gietrzwałd Unieszewo (2.) – GLKS Jonkowo (8.) – piątek – godz. 17.00

GKS doznał ostatnio pierwszej porażki wiosną. Całą rundę gra na własnym boisku i po udanej jesieni wydawało się, że w tej rundzie mało kto im dorówna. Jednak po dramatycznym meczu wygrała Burza. Jonkowo po nie małych perturbacjach wciąż pokazuje, że słabą ekipą nie jest i może napsuć sporo krwi. Pomimo tego iż obydwa zespoły dzieli aż 11 punktów może być bardzo ciekawie.

Jesienią: 4:2

W poprzednim sezonie: 1:1 i 0:1

Leśnik Nowe Ramuki (10.) – Błękitni Stary Olsztyn (5.) – niedziela – godz. 14.00

Leśnik jak na razie kontynuuje serię z jesieni. Fatalna postawa – dwa mecze, dwie porażki i 12 bramek straconych. Co więcej patrząc na jesień jest gorzej. Błękitni grając jeden mecz ( drugi v.o) mają o punkt więcej w porównaniu z jesienią. Faworyt jest jeden co tu ukrywać. Leśnik zmierza ku B klasie i to widać coraz mocniej.

Jesienią: 2:3

W poprzedni sezonie: nie grali

Tempo Wipsowo Ramsowo (9.) – GKS Dźwierzuty (4.) – niedziela – god.14.00

Obydwa zespoły wiosną na boisku punktów nie zdobyły. Tempo zanotowało dwie porażki. GKS wygrał walkowerem ze Zrywem. To będzie próba sił patrząc na gości, walka o awans do czegoś motywuje. Po porażce w Różnowie chyba wszystkie sprawy są wyjaśnione i czas zacząć pracować na boisku, dość szybko okazało się, że nic nie przychodzi….. na stojąco. Atmosfera jest – oby to się przełożyło na boisku. Tempo walczy o utrzymanie i łatwo skóry nie sprzeda. Tym bardziej na boisku w Ramsowie.

Jesienią: 1:5

W poprzednim sezonie: nie grali